Co zawiera kamagra?

Kamagra dla mężczyzn

Producentem bardzo popularnego i wyjątkowo cenionego leku na potencję dla mężczyzn jest koncern farmaceutyczny z Indii Ajanta Pharma. Koncern ten oferuje całą gamę specyfików czasowo i doraźnie eliminujących problemy z erekcją. Problemy takie mają obecnie coraz młodsi mężczyźni. Według specjalistów, przyczyna takiego stanu tkwi w obecnym trybie życia, na który składa się niewystarczająca ilość wysiłku fizycznego i ruchu, niezdrowa dieta, stres, przemęczenie i przepracowanie. Problemy z erekcją w istotny sposób zakłócają życie pary. Sfera seksualna jest przecież bardzo ważna w każdym związku. Przemilczanie ich nie ma sensu, bo niestety, nie znikają tak samo jak się pojawiają.

Kamagra na co dzień

Leki kamagra przeznaczone są dla wszystkich dorosłych mężczyzn borykających się z problemami z erekcją. Nie mogą zażywać ich mężczyźni przed osiągnięciem dorosłości. Ostrożnie muszą sięgać po nie panowie po 65 roku życia. Korzystanie z kamagry jest w pełni bezpieczne, jeśli oczywiście robi się to zgodnie z zaleceniami medycznymi widocznymi w ulotce. Przed pierwszym użyciem leku, należy bezwzględnie zapoznać się z jej treścią. To ważne, bo lek nie jest obojętny dla serca i układu krążenia. Lek jest doustny i połyka się go tuż przed akcją w sypialni. Efekty połknięcia tabletki odczuwa się po mniej więcej trzydziestu minutach. Odczuwa się je pod warunkiem, że mężczyzna jest w stanie pobudzenia erotycznego. Zadaniem leku nie jest wywoływanie pobudzenia, a jedynie wzmacnianie odpowiedzi na to pobudzenie, jaką jest erekcja. Lek działa przez cztery godziny, dając mężczyźnie możliwość wielokrotnego szczytowania.

Co zawiera kamagra?

Kamagra http://viagra.edu.pl/kamagra.html zawiera substancję czynną, która usprawnia krążenie krwi w penisie podczas stosunku. Substancją tą jest sildnafil. W jednej tabletce może zawierać się 20mg, 50mg lub 100mg sildenafilu. Zaleca się zaczynanie od tabletek z najniższą dawką. W ciągu doby nie wolno przyjąć więcej niż 100mg tej substancji. Pozostałe składniki leku, to substancje wiążące i pomocnicze. Przeciwwskazaniem do korzystania z leku jest uczulenie na sildenafil lub inny składnik leku.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *